Російські співачки-близнючки" сестри Зайцеви", які на початку 1990-х справляв на чоловіків незабутнє враження своїм зовнішнім виглядом. Розкішні дівчата-блондинки виходили на сцену в зроблених спеціально для них костюмах, які досі зберігаються в їх гардеробній.

Тепер же вони беруться критикувати інших виконавців за вибір сценічних образів.

Про те, що, на їхню думку, потрібно змінити в зовнішньому вигляді їх колегам по сцені, сестри розповіли в ефірі програми "Секрет на мільйон".

Тетяна та Олена Зайцеви відверто висловилися про вбрання сьогоднішніх знаменитостей. Найстильнішою вони одноголосно назвали співачку Валерію.

Популярні новини зараз

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Щеня віддячило своєму рятівнику, перетворившись на циркового гімнаста - "Ніколи не зупиниться"

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Показати ще

"Валерія чудова, вона така красива і стильна. Вона По одягу у мене на першому місці", - вважає Тетяна Зайцева.

А ось українкам Ані Лорак і Світлані Лободі компліментів не дісталося.

"Ані Лорак треба попрацювати над образами, вона не завжди добре одягнена, їй треба дещо що приховати. Ну, там, нога коротше, попа нижче. Віра Брежнєва раніше виглядала краще, зараз засерела", - впевнені сестри.

Стильними вони назвали Алсу, Ксенію Собчак. Ларису Доліну вони критикувати не стали, так як дружать з нею.

"Дубцова не дуже. Про Долину ми промовчимо, це наша подруга. Оля Бузова - не моє. Поліні Гагаріній потрібно поправитися, тоді на ній будуть добре сидіти сукні", вважають Зайцеви.

Нагадавши, що баста порівняв Валерію і Йосипа Пригожина з Сатаною, поки Галкін їм посміхається: "бомжі прийшли". Баста нагадав про нещодавно вийшов випуск "Музикаліті" з новими гостями

Раніше Знай писав, що "просто пощастило...": Йосип Пригожин зробив Валерії несподіваний подарунок-свято вдалося. Відомий продюсер радий завжди і в усьому підтримувати свою кохану дружину

Як повідомляв Знай, Віра Брежнєва розкрила головний секрет, ніхто не знав :" я в очікуванні".