Всесвітньо відома американська співачка, 19-річна зірка телебачення та Інтернету Біллі Айліш постала на Oscar de la Renta в чарівному образі, що перетворив її в казкову принцесу. Відповідні знімки вона розмістила в соціальній мережі Instagram.

Дівчина, яка до недавнього часу приховувала свою фігуру під мішкуватими балахонами, виявилася володаркою розкішних форм. Свої принади вона вигідно підкреслила пишною сукнею з персикової органзи.

Наряд з величезним шлейфом доповнила зачіска в стилі Мерлін Монро. Варто відзначити, що Біллі виглядала старше своїх 19-ти років.

«Thank you @oscardelarenta for designing this BEAUTIFUL dress and bringing my ideas and vision to life. it was an honor to wear this dress knowing that going forward oscar de la renta will be completely fur-free!!!! (Дякую @oscardelarenta за створення цього ПРЕКРАСНОГО плаття і втілення моїх ідей і бачення в життя. Для мене було честю надіти це плаття, знаючи, що в майбутньому на oscar de la renta не буде хутра!!!!) "»- написала співачка під фото.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Головні новини за 26 вересня: "роман" Лесі Нікітюк з Ілоном Маском, замах на українця і випивша Ротару на концерті

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Показати ще

Скрін, Instagram Біллі Айліш
Скрін, Instagram Біллі Айліш

Скрін, Instagram Біллі Айліш
Скрін, Instagram Біллі Айліш

«I am beyond thrilled that @fernandogarciam1205 and @tokibunbun and the entire team heard me on this issue, and have now made a change that makes an impact for the greater good, not only for animals but also for our planet and environment too. i’m honored to have been a catalyst and to have been heard on this matter. i urge all designers to do the same (я дуже рада, що @ fernandogarciam1205 і @tokibunbun і вся команда почули мене з цього питання і тепер внесли зміну, яка впливає на загальне благо не тільки для тварин, але і для нашої планети і навколишнього середовища. Для мене велика честь бути каталізатором і бути почутою з цього приводу. Я закликаю всіх дизайнерів робити те ж саме)», - додала вона.

Скрін, Instagram Біллі Айліш
Скрін, Instagram Біллі Айліш

Скрін, Instagram Біллі Айліш
Скрін, Instagram Біллі Айліш

"Тһе cost of this dress how much? (Скільки коштує це плаття?) ", "You look like you're out of a fairytale, and" she lived Happier than Ever "(ви виглядаєте так, як ніби ви з казки, і "вона жила щасливіше, ніж коли-небудь")", - пишуть в коментарях її шанувальники.

Нагадаємо, вічно самотня Біллі Айліш з'явилася на людях з вагітною подругою: "симпатична". Біллі піднялася на дах разом з близькими подружками.

Як повідомляв портал " Знай.ua", дочка Олі Полякової "сховалася" від мами в лисячу нору: "не лякай". Оля Полякова показала витівку дочки.

Також " Знай.ua" Оля Полякова відкрила секрет власного хліба: чоловік і дочки з'їдають на ура. Оля Полякова поділилася власним рецептом чіабати.