Після гламурної появи на червоній доріжці на Венеціанському кінофестивалі Бен Аффлек і Дженніфер Лопес продовжили тішити фанатів появою удвох.

Нещодавно під час спільної прогулянки 49-річний Аффлек і 52-річна Лопес насолодилися своїм повсякденним життям перед насиченою осінню з важкими робочими графіками, передає журнал "Рeople".

"Вони живуть моментом і насолоджуються компанією один одного. Вони дійсно насолоджуються один одним. Вони схожі на двох закоханих дітей!", - розповідає журналу "People" джерело наближене до пари.

Бен Аффлек та Дженніфер Лопес, фото "Рeople"
Бен Аффлек та Дженніфер Лопес, фото "Рeople"

Зараз пара наполегливо працює над узгодженням своїх напружених графіків, щоб більше часу проводити один з одним.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Останні пару тижнів були напруженими, але обидва вони виглядають дуже енергійними та зосередженими. Вони - чудова команда. Вони разом вирішують своє майбутнє ", - додає джерело наближене до Лопес.

Бен Аффлек та Дженніфер Лопес, фото "Рeople"
Бен Аффлек та Дженніфер Лопес, фото "Рeople"

Варто нагадати, що вперше пара офіційно з'явилася разом на прем'єрі нового фільму Рідлі Скотта "Остання дуель", де одну з головних ролей виконав Бен Аффлек. Актор з'явився на кінофестивалі у супроводі своєї чудової коханої - Дженніфер Лопес. Він з'явився в смокінгу а, вона - в білій сукні з дуже відвертою лінією декольте.