З давніх часів слов'яни вірили в магічну силу слова, в його здатність змінювати навколишній світ. Слова з'єднувалися в невеликі поетичні твори - змови, за допомогою яких, за повір'ями, можна було вилікувати хворобу, домогтися любові, бажаного фінансового достатку та інших благ.

У сучасному світі, є люди, які досі вдаються до нестандартних методів для досягнення своїх цілей. Змови звучать серед нас донині.

У Telegram-каналі "Знахар. Народна мудрість" підняли актуальну тему для багатьох сімей і розповіли, як позбутися від надмірного втручання і уваги свекрухи у відносини сина і невістки.

Робити змову найкраще на світанку і в період спадного місяця. Для виконання змови вам знадобиться жменя солі, яку потрібно заговорити таким заклинанням:

Популярні новини зараз

Міністр КМУ Олег Немчінов розповів, які області потраплять до червоної зони карантину з кінця жовтня

Прописані, але не проживають: як отримати субсидію, якщо в оселі зареєстровані інші родичі-"невидимки" – покрокова інструкція

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Показати ще

"Сіль солона, сіль біла, сіль сипуча!Відвадити від будинку мого допоможи (ім'я),Щоб життям своїм жила, справи свої робила,А моїми та чоловічими не цікавилася та не лізла.Від порад її та нарікань допоможи позбутися,Від злості та неприязні вбережи.Зроби, щоб дорогу в будинок наш забула,Та ходити до нас перестала!Амінь!"

Читати змову на сіль слід дев'ять разів. А коли завершите обряд, висипте сіль на поріг вашої свекрухи. Подіяти ритуал повинен вже протягом декількох тижнів, а для посилення ефекту повторіть його через місяць.

Нагадаємо, шпилька від пристріту або іграшка Сатани? У Церкві пояснили українцям, як віра в "магію" забирає захист Господа

Як повідомляв Знай.uа, все жінки відьми: як залучити любов і удачу на Чистий четверг

Також портал Знай.uа писав, що таємний ритуал на швидкий грошовий прибуток: стакан води і три монетки