Відомий російський співак, майстер опери, постійний гість всіляких мережевих і телевізійних розважальних шоу Микола Басков продовжує дивувати своїх шанувальників. Так само, як і його друг, співак, "Король поп-сцени" - Філіп Кіркоров Микола Басков має дуже велику армію фанатів в мережі Instagram, за його життям стежить більше 4 мільйонів людей.

Цього разу можна переконатися, що зірка в свої 44 роки відповідально стежить за здоров'ям і ходить в басейн. Тут то його і підловили фанати, зняли Колю в смішній, на їхню думку, шапочці.

Про це стало відомо завдяки новій публікації пабліку "showbusiness.rus" в Instagram.

Публікація "showbusiness.rus", скріншот: Instagram
Публікація "showbusiness.rus", скріншот: Instagram

"Миколи Баскова зняли в плавальній шапочці. Що цікаво багато людей і ЗМІ почали жартувати над його щоками і обличчям. Один з них назвав Миколу ласкаво "Колобок". Не розумію, що в цьому смішного. Якщо на будь-яку людину одягнути таку шапочку він буде так само виглядати. Звичайна шапочка для плавання. Все з ним в порядку.", - пише автор публікації.

Популярні новини зараз
Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Максимів день 3 лютого: помоліться за благополуччя в будинку та не вздумайте ігнорувати прохання людей Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

Микола Басков, фото: Instagram
Микола Басков, фото: Instagram

Також в публікації видно ті самі знімки і підпис, де люди цікавляться: "Що ж це за колобок?". Фанати нібито не зрозуміють, що ж сталося зі співаком і чому він помітно "погладшав". Однак варто бути чесними і сказати, що співак "погладшав" далеко не скрізь, а тільки на щоках.

Публікація "showbusiness.rus", скріншот: Instagram
Публікація "showbusiness.rus", скріншот: Instagram

Раніше повідомляли, Алла Пугачова закрила роти своїм заздрісникам одним словом: "Нічого зі мною не зробити вам".

Як повідомляв Знай.uа, Микола Басков зворушив зізнанням до свого покійного батька: "Назавжди в наших серцях".

Знай.uа писав, Софія Ротару після втечі в Росію заспівала про мокру любов, навіть Басков не витримав.