Відома українська реп-виконавиця Alyona Alyona розкрила, як стати успішним артистом. Зірка зізналася, що у цьому далеко не головне вміння писані класні пісні.
У своєму Instagram Alyona Alyona зізналася, що найголовніше для артиста - це вміння просувати свою музику. Потрібно аби про трек почуло як можна більше людей.

"Твою музику ніхто не слухає. 80% молодих музикантів/артистів/реперів впевнені, що успіху можна досягти тільки крутим треком. І так, і ні. Вміти писати музику — добре. Вміти писати класну музику — прекрасно. Вміти писати класну музику і правильно її просувати — неймовірно. Ви молодці, якщо у вас космічна продуктивність і ви пишете декілька треків в день. Але цього не достатньо. Свою музику потрібно вміти просувати та просувати круто", - зазначила Alyona Alyona.

Alyona Alyona, фото з instagram
Alyona Alyona, фото з instagram


Alyona Alyona зазначила, що під просуванням своєї музики вона має на увазі не розсилання її друзям, а саме вміння працювати зі ЗМІ, радіо та іншими платформи.

"Якщо ти молодий артист, пишеш музику, але не знаходиш свого слухача. Швидше за все проблема в просуванні своєї творчості. Не забувай підтягувати цей фронт роботи", - підсумувала вона.

Alyona Alyona також поділилася досить незвичним фото. На ньому зображено багато облич виконавиці, але з різними емоціями.

Як повідомляв Знай, Alyona Alyona розкрила нові подробиці свого особистого життя: "Який легенді вірити - вирішувати вам"