Тема комплексів через зовнішність близька майже кожній дівчині. Нестерпно дивитися на ідеальних моделей на сторінках глянцю або на просторах Instagram, а потім підходити до дзеркала, і бачити картинку, яка далека від ідеалу. А хто придумав ідеали? І чи потрібні вони в сучасному світі? Про це задумалася українська співачка Ольга Цибульська

"Конкурси краси: за чи проти? І чому? Я ніколи не була на конкурсах краси. Щиро думала, що не для мене. 90-60-90 були тільки цифрами з модельних глянцю. Бюст-тренд 2021: "не росло". І Белла Хадід ніколи не була на мене схожа, а я на неї теж. Я подобалася собі в дзеркалі, часто чула компліменти, але не сприймала їх всерйоз. Красивою відчувала і відчуваю. Вдома і на сцені. Сьогодні випросила у Міс корону. Приміряти. Вона важка і тисне в голову. Ти красива, коли відчуваєш себе такою. І неважливо що думають. Дякую, @misslviv_official @nrjukraine. Це було красиво" - написала співачка у своєму Instagram.

Пост Ольги Цибульської, скрін Instagram cybulskaya
Пост Ольги Цибульської, скрін Instagram cybulskaya

Оля доклала фото, на якому видно, що вона ідеальна, і щоб це зрозуміти абсолютно не потрібно обміряти співачку сантиметром, підганяючи під параметри.

"Шикарно виглядаєш", "сама красива красуня з усіх красунь світу", "Ваууу, яка краса" - пишуть шанувальники артистки.

Популярні новини зараз
Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час Березневий парад планет принесе українцям спад сил, депресію та дратівливість: коли чекати Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято
Показати ще

Оля Цибульська доносить правильні думки. Якщо ви не володарка хвалених 90-60-90, маленький бюст, або інші, як вам здається, проблеми в зовнішності – не переживайте. Ви прекрасні. І оточуючі це помічають і захоплюються вами.

Нагадаємо, раніше радісна Оля Цибульська "втекла" від чоловіка і сина: "Серьога, я прилетіла"

Також "Знай.иа" Оля Цибульська змінила свого таємного чоловіка на вечір з Григорієм Решетником: "Дякую за свято"

Як повідомляв портал «Знай.иа", кума Дзідзьо Оля Цибульська видала, як вискочити заміж: "Викрасти і тримати в полоні"