Чоловік Наташі Корольової Сергій Глушко, який більш відомий, як Тарзан поділився кумедними кадрами з мюзиклу "Бременські музиканти" в якому він грає.
Тарзан, як і його зіркова дружина Наташа Корольова має чимало шанувальників, тому він намагається часто тішити їх новими фото, відео або ж цікавими новинами з особистого і творчого життя в своєму Instagram, де за ним стежить майже 200 тисяч чоловік.

Сергій Глушко( Тарзан), фото з instagram
Сергій Глушко( Тарзан), фото з instagram

Цього разу Сергій Глушко вирішив оприлюднити кілька фото з мюзиклу "Бременські музиканти", в якому він бере участь. Варто відзначити, що чоловікові Наташі Корольової дісталася роль осла.

" Е! ЕЕї! ЕЕ ! Якщо сумно, - Співай і танцюй! Всіх зі святом Віри, Надії і любові!😃 ",- так Тарзан підписав оприлюднені фото.

Сергій Глушко( Тарзан), фото з instagram
Сергій Глушко( Тарзан), фото з instagram

На одному з фото Сергій Глушко зображений у своєму сценічному образі при цьому він співає у величезний мікрофон. Відзначимо, що в сучасній постанові "Бременські музиканти" в осла трохи рокерський стиль, адже він одягнений шкіряну куртку з шипами.

Популярні новини зараз
У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще