Суддя "Танців з зірками" Максим Чмерковський, а також перший український "Холостяк" дав перше за тривалий час інтерв'ю. У відвертій розмові він зізнався, чим займався останні 10 років, поки його не було чутно.

Про це Максим Чмерковський розповів в інтерв'ю славі Дьоміну в програмі" Слава+", що виходить на його YouTube-канал. Розмова вийшла більш, ніж на годину, і Слава Дьомін опублікував анонс у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram.

В Україну він прилетів заради крісла судді в шоу" Танці з зірками", і погодився на це відразу. Йому 41 рік, і бачить себе він саме в цій галузі. До того, як з'явилося шоу, дана сфера в Україні була недостатньо розвинена, і їй приділяли мало уваги.

Український проект відрізняється від американського декількома факторами-населенням, а також тим, що там зірки-поняття розтяжне.

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ За що в будинку українці платитимуть "підвищений" тариф на світло На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

"Там відійшли від того, що всі повинні бути якимись акторами, спортсменами. Беруть участь люди, просто з історією. Але, в той же час воно відрізняється тим, що тут все ще проштовхують історію правильну, танцювальну. Там це вже трохи комерційна історія" - розповів перший "Холостяк".

Також, він зазначив, що не дуже любить, коли до нього підходять на вулиці і дізнаються, намагається цього уникати, так як йому це не можна. Максим Чмерковський згадав історію, як під час участі в "Холостяку" він пішов в клуб, і за фотографію з дівчиною отримав по обличчю.

"Я пам'ятаю коли тут був на вашому "Холостяку", і пішов в якийсь клуб. До мене підійшла якась дівчина, попросила фотографію. Я коли з нею стояв, підійшов її чоловік і дав мені в морду. Ось так, і я зрозумів, що комусь це подобається, а комусь ні. Я не шукаю нових друзів, нових людей. Я ніколи не сказав Ні " - підсумував чоловік.

Нагадаємо, що суддя проекту" Танці з зірками " Макс Чмерковський розповів про страшну травму

Також, суддя "Танці з зірками" Максим Чмерковський кинув кохану після року стосунків

Знай.ua повідомляв, що Санта Дімопулос і Макс Чмерковський злилися в пристрасних обіймах на "Танцях з зірками":"Чоловік купив"