Подружня пара, за якою спостерігала вся країна з романтичного шоу "Холостяк" Микита Добринін і Даша Квіткова стали батьками чудового малюка, якому дали незвичайне ім'я – Лев. Тепер вони звикають до нового статусу і активно розміщують нові публікації в соцмережі Instagram.

Микита і Даша ділилися з аудиторією подробицями протягом всієї вагітності і самої родової діяльності, а зараз продовжують радувати фанатів новинами про стрімкий розвиток сина. Малюк з'явився на світ 13.07.2021, о 09:51 ранку. Лев народився справжнім богатирем, з вагою 3.760 і зростом 56 см.

Даша Квіткова і Микита Добринін з сином, instagram.com/kvittkova
Даша Квіткова і Микита Добринін з сином, instagram.com/kvittkova

Зовсім недавно сім'я повернулася з Туреччини, це була перша поїздка лева до моря. Як повідомила молода мама, синові все дуже сподобалося, вода - точно его стихія. Подружній парі настільки сподобалося на курорті, що вони вже планують наступну відпустку. Також Даша зазначила, що за час подорожі хлопчик ще більше виріс, і цей факт дуже дивує і захоплює щасливих батьків.

"Кожен день з'являються нові фішечки, звуки, рухи і міміка. Зараз у нас маленький мужчинка, який всіляко диктує свої правила і показує характер. Боюся уявити, яка петарда нас чекає після 😅" - написала Даша Квіткова.

Популярні новини зараз

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Нагадаємо, що заплакана Даша Квіткова з сином стривожила українців, Микита Добринін не реагує: "Важка робота"

Як повідомляв Знай.uа, гола Даша Квіткова ледь не показала зайве, поки Микита Добринін не бачить: заманює чоловіків

Також портал Знай.uа писав, що Даша Квіткова похвалилася романтикою з Микитою Добрининим, але українці помітили недобре: "Що за лапа?"