Відомий український телеведучий і багатодітний батько зізнався, що дуже важко переживає розставання зі своєю сім'єю.
Успішний ведучий "Ранок з Україною" на телеканалі "Україна" Анатолій Анатоліч має чимало шанувальників. Саме тому артист намагається часто тішити їх новими фото, відео або просто цікавими новинами з особистого і творчого життя на своїй сторінці в соцмережі Instagram, де за ним стежить понад 190 тисяч осіб.
Цього разу телеведучий розповів, що йому довелося ненадовго розлучитися зі своєю сім'єю. Анатолій Анатоліч відправився в Америку на марафон NYC. Він зазначив, що це точно останній раз, коли він полетів один, адже без рідних йому дуже самотньо.

Фото зі сторінки Анатолія Анатоліча
Фото зі сторінки Анатолія Анатоліча

"Розлучився ненадовго зі своїми крихітками і одним малюком. Ловлю себе на думці, що вперше не дуже хотів летіти в Штати один, дуже хотів зі своїми. Але вони на морі, і ми вирішили, що в цьому році NYC marathon я побіжу один, але в наступному році знову разом в New York. Нілу вже буде рік, і думаю йому вже сподобається NY", - розповів Анатолій Анатоліч.Телеведучий також закликав усіх подорожувати разом зі своєю сім'єю, адже це дуже сильно розширює ваш кругозір і кругозір дітей.

Анатолій Анатоліч, фото з Instagram
Анатолій Анатоліч, фото з Instagram


"Подорожуйте зі своєю сім'єю, не забувайте що це інвестиція у ваших дітей, така ж як і освіта", - підсумував він.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Чеські Vampire вже "випили" сотні літрів крові окупантів Боєць ЗСУ, якому розірвало руку і ногу, закликає мститися росіянам за будь-яку ціну: "Їб*ште, бл*дь, як в останній день!" Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя"
Показати ще

Нагадаємо, що Анатолій Анатоліч похвалився "мажорним" відпочинком з сім'єю: "можу собі дозволити"

Нагадавши, Анатолій Анатоліч захотів поскандалити через "червоні" зони: "не треба лізти"

Раніше Знай писав, що Анатолій Анатоліч зізнався, чи важко жити в ролі батька трьох дітей: "якби не...."

Також Знай повідомляв, що Анатолій Анатоліч ледь не посивів через свою красуню і відправив її на обстеження: "Приховують хвороби".