Відома українська співачка Тіна Кароль розповіла, що відмовилася від гастролей в Росії, так як не "продає свою душу".

Про це вона заявила на грузинському телебаченні.
Тіна Кароль приїхала на гастролі до Грузії і дала інтерв'ю одному з місцевих телеканалів. Під час нього журналістка зазначила, що українська виконавиця відрізняється чіткою позицією, і з початку війни скасувала всі гастролі в Росії.

Скрін, Instagram Кароль
Скрін, Instagram Кароль

Тіна Кароль зазначила, що вона мала багато можливостей гастролювати в Росії, проте з 2014 року не робить цього через громадянську позицію. Зокрема вона зазначила, що не "продає свою душу", проте може продавати свою музику.

Тіна Кароль, instagram.com/tina_karol
Тіна Кароль, instagram.com/tina_karol


" У 2014 році я сказала, що залишаюся в Україні. Незважаючи на те, що пропозицій було багато. Я після цього не їздила туди з гастролями. Це був мій вибір. Після цього вибору стало більше любові. Любов людей для мене найголовніше. Коли залишаєшся на ринку України, це складно. Я можу продавати свою музику, але не продаю душу", - сказала співачка.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 21 травня: освідчення в коханні Наді Дорофєєвої, плювок у склянку путіну, виплати в "ДіЯ" і новий кордон з Білоруссю Чому для Лукашенка невигідна перемога ні росії, ні України: політичне самогубство вже скоєно Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще
Нагадавши, що Тіна Кароль "взялася" за Дана Балана і спантеличила фанатів: "а де це ви оселилися?". У мережі з'явилося нове відео з Тіною Кароль.