Компанія "Союзмультфільм" продемонструвала трейлер сучасного серіалу"Ну, погоди".

Прем'єра мультика, який називається "Ну, погоди! Каникулы", буде в грудні цього року. Зайця озвучує Дмитро Хрустальов, а вовка - Гарік Харламов.

У мультфільмі з'являються кілька новихй персонажів, таких як Борсук тім, їжачок Шу і козуля Уля. При цьому мультик вирішили зробити у форматі 3D.При цьому в Інтернеті висловили скепсис щодо даного проекту.

"Рімейки вкрай рідко бувають хорошими. Наші ремейки......."; "Це просто жахливо! Ніколи його не покажу своїм дітям"; "Тільки через Гаріка будемо дивитися"; "Жахливо, такого ще не було"; "виглядає як графіка з 90их"; "Жалюгідна пародія. Ні промальовування, ні озвучування талановитими впізнаваними акторами, ні нормальної музики, біснування п'ятої точки на синтезаторі", - повідомляють вони.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Про те, що "Союзмультфільм" працює над продовженням мультика, стало відомо ще в 2019-му тоді в кіностудії озвучили плани зняти відразу 26 нових серій.

Нагадаємо, що Хо Ен Чон з" гри в кальмара "дісталася до червоної доріжки: Кара Делевінь і Ніколь Кідман "залишилися за бортом"

Також, Хо Ен Чон з "гри в кальмара " впевнено піднялася на" вершину " Голлівуду стрункими ніжками.

Також " Знай.ІА " писав, щасливий Олег Винник зізнався, що його полонили "вовчиці": "неоціненно". Відомий співак і Зірковий детектив шоу "Маска" Олег Винник зізнався що його полонили "вовчиці", а він і не проти.