28 листопада відбудеться фінал популярного шоу "Танці з зірками". За переможний кубок позмагаються Ольга Харлан та Дмитро Дікусар, Артур Логай та Анна Кареліна, а також Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук.
Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан та танцівник Дмитро Дікусар у студії програми "Твій день" на телеканалі 1+1 розповіли, чим дивуватимуть глядачів у фіналі.
Дмитро Дікусар зізнався, коли дізнався, що танцюватиме з Ольгою Харлан одразу ж подумав, що вони зможуть перемогти у шоу. Спортсменка своєю чергою на перемогу у перших ефірах не сподівалася, однак швидко спрацювалася з Дікусаром та пройшла 12 прямих ефірів.

Ольга Харлан та Дмитро Дікусар, фото "Танців з зірками"
Ольга Харлан та Дмитро Дікусар, фото "Танців з зірками"

У кожному прямому ефірі "Танців з зірками" Ольга Харлан та Дмитро Дікусар дивували глядачів. Вони й співали під час танців, й фехтували, й літали у повітрі. У своїх хореографічних постановках вони використовували вогонь та воду, тому у фіналі їм доведеться постаратися аби вразити українців та суддів.

"Я б станцював на пілоні, ще разок. Це дуже боляче ", - зазначив Дмитро Дікусар.

Однак Ольга Харлан не підтримала таку ініціативу свого партнера. Зірка спорту зізналася, що з пілоном більше не хоче танцювати.

Скрін, відео YouTube Харлан і Дікусар
Скрін, відео YouTube Харлан і Дікусар

"Буде справжня історія. Танець про наш шлях, тяжкий...як і в спорті. Шлях переможний", - зазначив танцівник.

Варто нагадати, що у півфіналі ніхто не залишив проєкт. Усі отримані голоси глядачів будуть додані до фінального голосування, яке триватиме протягом тижня. Таким чином фіналістами стали Артур Логай та Анна Кареліна, Ольга Харлан та Дмитро Дікусар, а також Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук.