Українське серіалопрозодство дісталося і до своєї версії"Не родись вродливою". Серіал "Моя улюблена Страшко" спочатку був прийнятий в багнети, проте з часом українці не могли жити без нових серій і чекали їх появи.

Сам серіал, а точніше перший його сезон, завершився ніби як відкритим фіналом, який дає шлях для зйомок другого сезону. Але шанувальників "Моя улюблена Страшко" більше цікавлять відносини Насті Глушко-Страшко (Ірина Поплавська) і Макса Бондаренко (Александр Соколов) в реальному житті.

На екрані їх почуття спочатку були дуже незграбними, але потім емоції наростали і фанати стали вірити в реальність цього кохання поза камерами.

Скрін, Instagram "Моя улюблена Страшко"
Скрін, Instagram "Моя улюблена Страшко"

Розставити всі крапки над "і" вирішив Артур Логай (зіграв Андрія, найкращого друга Макса).

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

"Холостячка" Злата Огнєвіч обрала у фіналі Андрія Задворного: Дмитро Шевченко залишився один

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

На 22-му році життя загинула зірка "Гри престолів", цілий рік бився з хворобою

Показати ще

У соціальній мережі в рубриці "постав мені питання" у нього запитали: "Чули про чутки, що у Соколова з Поплавською стосунки?"

"Не варто мені про це поширюватися, так як щастя любить тишу. Так, хлопці?", — коротко відповів Артур Логай, чим підігрів чутки ще більше.

Скріншот сторіз Артура Логая
Скріншот сторіз Артура Логая

Незрозуміло, що це - небажання видавати правду або підігрів до другого сезону. Однак, ми спдіваємось, що всі актори знімального майданчику в повній мірі щасливі.

Нагадаємо, що Настя Глушко з "Моя улюблена Страшко" чує голоси у голові.

Раніше ми повідомляли, що Ірина Поплавська з "Моя улюблена Страшко" відмовилася від образу Насті Глушко