Ось уже 10 років пройшло з тих пір, як на екрани вийшов серіал чудове століття. Давайте разом подивимося, як за цей час змінилися актори виконали головні ролі в цій легендарній картині.

Скрін, відео You tube
Скрін, відео You tube

Бурак Озчивит у серіалі виконав роль Малкочотлу Балі-бея в 26 років. За минулі роки він не сильно змінився, а ось його життя змінилося кардинально: завзятий холостяк з серіалу став зразковим сім'янином. Влітку 2017 року він одружився на Турецькій актрисі, а в 2019 році у них народився син.

Скрін, відео You tube
Скрін, відео You tube

Окан Ялабик зіграв Ібрагім-пашу в 32 роки. За цю роль він отримав дві телевізійних премії. В особистому житті у нього не все гладко - він одружився в 2010 році, але через 2 роки розлучився без оприлюднення причини.

Популярні новини зараз
Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Роль Хатідже-султан дісталася 32-річній Сельме Ергеч. У 2015 році вона вийшла заміж за власника турецької кіностудії і народила йому дочку.

Озан Гювен зіграв Рустема-пашу, тоді йому було 36 років. Ця роль була успіхом для актора, але скандал з дівчиною буквально перекреслив його кар'єру. Кінокомпанії перестали його знімати і розірвали з ним контракти через звинувачення в домашньому насильстві. Розгляди йдуть досі.

Скрін, відео You tube
Скрін, відео You tube

Красуню Махідевран султан зіграла 30-річна Нур Феттахоглу. Вона двічі була заміжня - за одним і тим же чоловіком. У пари є дочка.

Скрін, відео You tube
Скрін, відео You tube

Мер'єм Узерлі у 28 років зіграла 17-річну Олександру, засліпила Сулеймана своєю красою. Але несподівано в третьому сезоні вона пішла з проекту. Зараз вона збирається заміж за батька своєї другої дочки.

Скрін, відео You tube
Скрін, відео You tube

Вахиде Гердюм замінила Узерлі в ролі Хюррем Султан в 48 років. Вона перенесла рак і впоралася з роллю, за яку її нещадно критикували шанувальники серіалу.

Скрін, відео You tube
Скрін, відео You tube

Успішний актор Хелит Эргенч виконав роль султана Сулеймана, йому тоді був 41 рік. Зараз він ідеальний чоловік і багатодітний батько.

Скрін, відео You tube
Скрін, відео You tube

Знай.uа нагадує: Мер'єм Узерлі з "чудового століття" в спокусливому міні показала Ользі Сумській справжню Роксолану: султан підкорений

Як раніше повідомляв Знай.uа: Мер'єм Узерлі з "чудового століття" з змученої дітьми матусі перетворилас

Також Знай.uа писав: Мер'єм Узерлі з "чудового століття" полонила серця чоловіків одним поглядом: дуже гаряче