Відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 5,4 мільйонів чоловік.

Тривають неабиякі пристрасті на всіма улюбленому шоу "Маска", в ході якого виконавиця, разом з іншими детективами (Оля Полякова, Андрій Данилко, Михайло Хома і Олег Винник), продовжує вгадувати, хто із зірок шоу-бізнесу знаходиться під тим чи іншим костюмом.

Настя Каменських, фото: Instagram
Настя Каменських, фото: Instagram

Насті Каменських і Олі Поляковій не вдалося поділити Олега Винника в шостому випуску після ефектного номера в стилі "Буратіно". Володимир Остапчук, який виконує роль ведучого, перетворився на дерев'яного хлопчика, роздавши детективам різні ролі. Олег Винник перетворився на кілька годин на романтичного П'єро, а Каменських назвала себе чорною малиною. Тому ватажок "вовчиць" подарував їй пісню П'єро у своїй інтерпретації, після чого поцілував її руку.

Олег Винник, фото: пресслужба телеканалу "Україна"
Олег Винник, фото: пресслужба телеканалу "Україна"

Популярні новини зараз

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Олі Поляковій дуже не подобаються романтичні жести від імені Винника, тому вона не змогла промовчати.

"Вона для тебе занадто молода. Подивися трохи далі по столу. Я сьогодні шахова королева, яка, як відомо, ходить, як завгодно. Тільки наліво не ходить, тому що чоловік не пускає. Але я не знаю, чого від мене можна сьогодні чекати", - зазначила вона.

У той же час Олег Винник заявив, що у любові віку немає.

Оля Полякова, фото: пресслужба телеканалу "Україна"
Оля Полякова, фото: пресслужба телеканалу "Україна"

Нагадаємо, на шоу "Маска" у Олега Винника до Нового року з'явиться чи то олень, чи то олениха з двома сотнями дзвіночків

Як повідомляв "Знай.ua", Андрій Данилко розсекретив джмеля з "Квартал 95" на шоу "Маска" - Оля Полякова була в "ауті": "Насправді..."

Знай.ua писав, Винник, Каменських і Полякова на шоу "Маска" вгадали, хто ховається за образом Пальчики: "Сама себе здала"