Відомий український співак, композитор і володар легендарних вусиків Павло Зібров обожнює радувати свою віддану аудиторію яскравими публікаціями в соцмережі Instagram.

Цього разу артист вирішив торкнутися серйозної, гострої і досить болючої теми не тільки для багатьох громадян України, а й для всього людства. Павло Зібров заговорив про важливість боротьби з насильством в будь-якому його прояві - фізичному, моральному або психологічному.

Скріншот з Instagram, Павло Зібров
Скріншот з Instagram, Павло Зібров

Як повідомив співак, щорічно в Україні, починаючи з 2001 року в період з 25 листопада по 10 грудня, проводиться масштабна інформаційна кампанія "16 днів проти насильства", метою якої є створення соціального простору вільного від насильства.

Цього року Нацсоцслужба спільно з Інститутом кіно і телебачення вирішила привернути увагу громадськості до цього важливого питання за допомогою запрошених зірок, олімпійських чемпіонів і акторів. Зібров, як одна з найбільш впізнаваних медійних особистостей, також вирішив приєднатися до кампанії і знявся у соціальному ролику.

Популярні новини зараз

Донька Сніжани Єгорової, яка підтримала Путіна, "відреклася" від матері: "Відчуваю сором"

Вбивство військових у Дніпрі: що говорять односельці про Артема Рябчука та хронологія подій від фігуранта справи

Володимир Зеленський, Антон Геращенко і Денис Монастирський прокоментували розстріл солдатів у Дніпрі: "Якою треба бути мерзотою..."

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Показати ще

Скріншот з Instagram, Павло Зібров
Скріншот з Instagram, Павло Зібров

"Я підтримую кампанію "Ми - проти насильства", та вважаю, що ми всі повинні просувати та зміцнювати цінності, які підтримують ненасильницькі та рівноправні стосунки. А також нагадати кожній особі, яка потребує допомоги, що вихід завжди є", - написав артист.

Нагадаємо, Павло Зібров влаштував "трійничок" з підопічною Ганною Трінчер і Михайлом Поплавським: "Чого і Вам бажаю"

Як повідомляв Знай.uа, у Павла Зіброва "вселиться" Євген Комаровський: розповість все про здоров'я українцям 50+

Також портал Знай.uа писав, що Павло Зібров показав жінок, яких не спокушатиме вусиками