Кумир мільйонів, юний красень Юрій Шатунов на початку 1990-х років користувався шаленою популярністю. За милим хлопчиною, виконуючим зворушливі пісні про" білі троянди "і" сиву ніч", полювали натовпи фанаток. Але його серце дісталося тієї єдиної, з якою він готовий прожити вічність. Улюблену жінку Юри Шатунова показали у виданні Shtuchka.

Не дивлячись на складне дитинство з батьком-алкоголіком, смерть матері і карколомну славу, Юра не втратив себе. Після успіху на сцені він не розтратив даремно свої гонорари, а вирішив освоїти професію звукорежисера. Для цього в 1991 році він відправився до Німеччини, в Мюнхен.

На одній зі студентських вечірок Юра познайомився з дівчиною Світланою родом з Ярославля, яку батьки перевезли до Німеччини в 1976 році.

Дівчина відмінно вчилася, отримала юридичну освіту і зовсім не цікавилася молодіжною поп-культурою. Для Світлани Юра був просто студентом без співочого минулого.

Фото, Shtuchka сім'я Шатунова
Фото, Shtuchka сім'я Шатунова

Популярні новини зараз

Зірка "Холостячки" Роман Свечкоренко розповів про біду, яка трапилася з його дівчиною і дочкою

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Показати ще

Це підкупило Юрія, і він закохався. 7 років вони прожили в цивільному шлюбі, а потім одружилися. Зараз сім'я живе в курортному Бад-Хомбурзі, виховує двох дітей: 15-річний Деніс і восьмирічна Естелла.

Дружина Шатунова не працює, присвятивши себе дому і дітям. Чоловік намагається приховувати їх сімейне щастя від журналістів.

Фото, Shtuchka сім'я Шатунова
Фото, Shtuchka сім'я Шатунова