Учасниця проекту "Від пацанки до панянки" Анастасія Покрищук стала блогеркою, і цього разу вона знову відповіла на запитання шанувальників, серед яких були досить неоднозначні. Як жінка ставиться до відносин з одруженими.

Про це стало відомо завдяки stories в соціальній мережі Instagram, і там дівчина регулярно дає шанувальникам поради стосовно відносин, і робить це у своєрідній, гумористичній формі. Сталося так і цього разу.

Прихильниця поставила питання Анастасії Покрищук стосовно відносин з одруженим чоловіком.

"У багатого коханця є ще коханка, печаль" - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

Головне за ніч: зарплати в 35 тисяч, бортпровідники "здали" п'яну Волочкову, а Трінчер отримала від хірурга за невдалі груди

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще

Реакція жінки була досить різкою, так як вона затятий противник відносин з одруженими, адже це ніколи не закінчувалося позитивно, і якщо зраджує з вами, то змінить і вам. У даній ситуації так і сталося.

"Мені здається, що найсумніше те, що у нього є дружина бл**ь, і треба бути такою дурепою, щоб думати, що бл**ь я у нього одна єдина коханка. Та ні, він буде ї**ть все підряд, тому що він такий, гон**н. А ти ще гірше, у тебе взагалі совісті немає, Ти ж знає, що у нього є дружина" - відповіла дівчина у себе в Instagram.

Варто відзначити, що це вже не перший раз коли Анастасія Покрищук висловлюється проти відносин з одруженими, адже від цього немає ніякого сенсу. В один момент все одно все розкриється, і може закінчитися вкрай неблагополучно для всіх.

Нагадаємо, що перероблена пацанка Настя Покрищук показала, що у неї спільного зі Світланою Лободою

Раніше повідомлялося, що перероблена пацанка Анастасія Покрищук показала себе без макіяжу і фільтрів

Також, перероблена пацанка Покрищук задовольнила свої дикі фантазії незвичайним способом