У п'ятницю, 3 грудня відбудеться фінал найромантичнішого шоу "Холостячка". Головна героїня Злата Огнєвіч у фінальному 12 випуску шоу вибере одного з трьох чоловіків.
Варто відзначити, що за серце української співачки у фіналі шоу боятися три чоловіки - Дмитро Шевченко, Андрій Задворний і Роман Свечкоренко, який в 11 випуску повернувся на проект після того, як вирішив проблему з розлученням.
Злата Огнєвіч у своєму Instagram, де за її життям стежить понад 400 тисяч людей, зізналася, що фінальне рішення робить серцем.

Фото зі сторінки Злати Огнєвіч
Фото зі сторінки Злати Огнєвіч

"Ось і фінал 🌹 🌹 🌹 Кому я скажу заповітне Так? Роблю вибір серцем....",- зазначила Злата Огнєвіч.


Злата Огнєвіч зізналася, що для неї любов це найважливіше, чим вона керувалася при виборі. Адже це почуття не сплутаєш ні з чим іншим.

Фото зі сторінки Злати Огнєвіч
Фото зі сторінки Злати Огнєвіч

"Любов - це дар 🙌 🏾 коли цей дар потрапляє в руки майстра - виникає цілий всесвіт. Вона виткана з мільярдів щасливих миттєвостей, глибоких почуттів, щирих емоцій, безлічі недосконалостей, які сходяться в одній точці", — зазначила вона.

У коментарях віддані фанати Злати Огнєвіч почали вгадувати, кого ж вона обере у фіналі. Більшість припустили, що це буде Дмитро Шевченко.

"Звичайно це Діма. Це видно з першої зустрічі😍❤️", "Діма", "На шоу "Як вийти заміж", будете з Максом😍", " Свечкоренко..", "Діма", "Дмитро", "Мені здається Рома виграє, принаймні вони дуже схожі, в будь — якому випадку удачі тобі вибирай сердечком❤️🙌", "Діма💯", - зазначили вони.

Популярні новини зараз

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Показати ще

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Нагадаємо, що Злата Огневич зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "роднулечками": "Так грайливо"

Раніше Знай писав, Злата Огневич готова назвати ім'я переможця "Холостячки", обранець випадково "спалився": "кільце в руці"

Також Знай повідомляв, "Холостячка" Злата Огневич розповіла, як правильно загадати бажання перед Новим роком, щоб воно збулося: "посилаєте в..."