Катерина Репяхова розповіла про косметології. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці в соцмережі.

Молода дружина популярного українського музиканта Віктора Павлика Катерина Репяхова, має велику аудиторію в соціальній мережі Instagram. Там на неї підписано вісімдесят тисяч осіб, які активно коментують і лайкають її пости. Жінка намагається активно ділитися фрагментами її роботи, материнства, захоплень. Іноді вона спілкується з шанувальниками у форматі сторіз.

8 грудня дівчина опублікувала пост в соціальній мережі Instagram. Вона розповіла, що раніше скептично ставилася до послуг косметологів. Однак згодом це змінилося.

"Раніше я сильно недооцінювала необхідність косметолога в моєму житті. А може я просто не зустріла, на той момент, свого. Мені завжди здавалося, що якщо я прийду, то мені призначать багато зайвого і непотрібного. Так одного разу і було, мені завжди складно в певний момент сказати: ні.😅Але потім мені пощастило зустріти Світлу. І тоді стало все на свої місця", - зазначила вона.

Популярні новини зараз

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Нагадавши, Віктор Павлік і Катя Репяхова показали дорослі справи свого сина: "коли ти встиг?"

Раніше Знай писав, що Віктор Павлік втомився від "наїздів" колишньої на Репяхову і віддав їй нажите майно: "я пішов і хотів цього"

Також Знай повідомляв, Катерина Репяхова хоче змінити зовнішність заради Віктора Павлика: відкладала дуже довго. Жінка зважилася на складну косметичну процедуру