Юрій Горбунов похвалився кулінарними навичками чотирирічного сина Івана. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Відомий український актор і телеведучий Юрій Горбунов є популярною особистістю в нашій країні.

На його офіційну Instagram-сторінку підписано близько одного мільйона осіб, з якими він ділиться різноманітними подіями в житті і творчості. Фолловери вкрай активно реагують на кожен його пост, під кожною фотографією тисячі коментарів.

Популярні новини зараз
Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст Оля Цибульська зізналася, чому насправді не показує свого чоловіка: "У нього такий писок..." 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

29 грудня український телеведучий опублікував відеозапис підготовки до Нового року. Чотирирічний син Іван також був підключений до процесу і смажив хліб на сковороді. Дитина отримала завдання зробити бутерброди з рибою. Також телеведучий помітив, що страва корисна для фігури Каті Осадчої.

"У мене тут курси кулінарні. Який ти у мене молодець, синок", - схвально повідомив Юрій Горбунов на відео.

Також Знай писав, на "Танці з зірками" згадали про "скарби" Влада Ями і Юрія Горбунова: багатші Білла Гейтса. У понеділок, 22 числа, чого багато хто не знає, святкується День синів, з чим представники проекту і вирішили привітати українців.