Михайло Поплавський видав рецепт свого успіху. Відповідне відео з'явилося на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Народний артист України, ректор Київського університету культури і мистецтв Михайло Поплавський є вкрай екстравагантною особистістю в нашій країні. Зокрема, у нього величезна армія шанувальників в соціальній мережі Instagram в 2,8 мільйона осіб, які намагаються коментувати кожен його пост.

Михайло Поплавський, фото: Instagram
Михайло Поплавський, фото: Instagram

15 січня на своїй офіційній сторінці в Instagram він опублікував відео з лекції про те, як досягти успіху. У підписі до відеозапису він коротко резюмував свої поради.

"Підкорюйте вершини 💪 🏻 столиця дає в сто разів більше можливостей! Реалізуй свої творчі, здорові амбіції по максимуму выход виходьте із зони комфорту 😎", - повідомив він.

Популярні новини зараз
ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько "Мобілізовані" з "ДНР" більше не витримують, і готують план втечі: "Називають м'ясом" Справжнє літо почнеться в Україні уже завтра, але не всюди: синоптик Наталія Діденко розповіла, якою буде погода 20 травня Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

У самому відеозапису він розкрив кожну тезу і навіть забезпечив це історіями і життя.

"Я скажу, що на першому курсі мене батьки взагалі не фінансували. Я працював на п'яти роботах і вижив", - зазначив він.

Скрін, відео YouTube Поплавський
Скрін, відео YouTube Поплавський

Нагадаємо, Анна Неплях після поразки на" Міс Всесвіт "змінить професію на" серйозну":"вроджене почуття справедливості". Дівчина назвала плани на майбутній рік. Там нічого матеріального-хоче розвиватися внутрішньо.

Також портал Знай.uа повідомляв, що Настя Каменських задерла ніжку в яскраво-червоній сукні-Потапу варто прикрити очі

Крім цього, портал Знай.uа повідомляв, що Володимир Дантес заплатив величезні гроші, щоб спробувати дещо нове і розчарувався: "не моє". Український співак взяв участь у вечірці в мексиканських джунглях