В одному із запорізьких коледжів назріває гучний скандал з домаганнями. Місцеві студентки поскаржилися на неналежну поведінку з боку викладача.

Як повідомляється в соцмережах, одна зі студенток Запорізького коледжу зняла на відео, як підпилий завідувач кафедрою розповідав їй про свої романтичні пригоди з мамами студенток і самими студентками.

При цьому чоловік на всі обурення відповідає, що його «не звільнять, тому я красивий».

"Гаразд, піду бухати, може Сніжана приїде" - каже педагог. Студентка зазначила, що згадана Сніжана - заміжня, проте чоловіка його не збентежило.

Популярні новини зараз
Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

"Хотілося б сексу по-дружньому. Дружній мі*ет, що вона зробить?", - відповів Гончаренко.

Раніше дівчата неодноразово скаржилися на домагання з його боку, але керівництво коледжу закривало на це очі.

Після оприлюднення відеоролика поведінкою викладача зацікавилися правоохоронні органи.

Там повідомили, що перевірять, чи дійсно педагог дозволяв собі домагатися студенток, і чи були скарги на його поведінку раніше.

"Запорізька поліція проводить перевірку інформації про можливі сексуальні домагання в одному із запорізьких коледжів. Раніше звернень до підрозділів поліції на цей рахунок не надходило. Співробітники відділу поліції № 1 Запорізького районного управління почали перевірку за викладеною інформацією», - розповіли в поліції.