Відомий ведучий соціального шоу "Говорить Україна" Олексій Суханов повідомив телеканалу "Україна" чудову новину - він нарешті отримав паспорт громадянина України.

Олексій зізнався, що давно чекав цієї події. Отримати бажаний документ йому заважали бюрократичні питання, але коли все вирішилося, він був у нестямі від радості.

"Вкрай важко дібрати слів, аби описати мої відчуття! Особливо після довгих років очікування і навіть відчаю. Але цьому покладено край саме тепер! Усе не марно, тому з любою Україною в серці і далі служитиму на її користь, намагаючись зробити все від себе, аби затишку та щастя у нашому житті ставало більш!" - поділився телеведучий.

Олексій Суханов
Олексій Суханов

Суханов заявив, що саме з Україною пов'язує своє подальше життя. Відомо, що він прагнув до цього з 2014 року, хоча народився в місті Іваново Російської Федерації. Відзначається, що телеведучий став громадянином України в 2019 році, відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський. А весь цей час він займався оформленням необхідних документів для отримання українського паспорта.

Популярні новини зараз
Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку Кадиров після України погрожує вторгненням до Польщі Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

"З'явилося відчуття, що в тебе є ДІМ. Офіційно. Тому що я нікому не бажаю жити без відчуття своєї країни. Тепер я, як пересічний громадянин, зможу, наприклад, відкрити рахунок у банку та користуватися ним. Україна – країна, з якою я пов'язую решту свого життя, тому намагаюся зробити його кращим, бо мені не байдуже, що тут відбувається", - зізнався Олексій Суханов.

Олексій Суханов
Олексій Суханов

Нагадаємо, ведучий "Говорить Україна" Олексій Суханов згадав дивну історію з дитинства: "Зникло по-англійськи"

Як повідомляв Знай.uа, "вагітна" Оля Полякова влаштувала скандал близьким людям, не встаючи з ліжка: "Ви там довбанулися?"

Також портал Знай.uа писав, що Сергій Притула відповів, чи стане ведучим Євробачення ще раз - українці засумували: "Аби не той Остапчук"