Нещодавно відома українська співачка Анна Трінчер наважилася на операцію зі збільшення грудей. Зараз вона проходить реабілітаційний період, але все ж не пропускає світських заходів.

Так, на одному з таких Анна Трінчер зустрілася з блогеркою Ларисою Хапугою, яка стала популярною під час виборчих перегонів у 2019 році. Коли кандидати вдавалися до всіляких хитрощів, щоб вивести конкурентів з рівноваги, Лариса Сергіївна робила все з гумором.

Анна Трінчер та Лариса Хапуга, скріншот
Анна Трінчер та Лариса Хапуга, скріншот

Цього разу вона поділилася новим відео у ТikТok, де вирішила поцікавитися в Анни Трінчер скільки коштувала її операція по збільшенню грудей.

Анна Трінчер та Лариса Хапуга, скріншот
Анна Трінчер та Лариса Хапуга, скріншот

Популярні новини зараз
Астролог зробила розклад на червень для України: один з найскладніших місяців війни, люди у відчаї Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент"
Показати ще

- Я хотіла запитати, скільки ти вивалила грошей за ци*ки та чому їх не видно?
- Я їх ховаю. Реабілітаційний період
- Ааа. Реабілітаційний?
- Так.
- А який, який період?
- Ретацібільонний.
- Держи, я тобі булавочку вцеплю.

Після цього Лариса Хапуга зняла з себе булавку та почепила її біля грудей Анни Трінчер, як оберіг.

Анна Трінчер та Лариса Хапуга, скріншот
Анна Трінчер та Лариса Хапуга, скріншот

"Благословила нові 🍒 Трінчер і поставила найпотужніший захист від Лариси Сергіївни", - іронічно зазначила Хапуга.

Відео можна подивитися тут.

Нагадаємо, легендарная Лариса Хапуга взялась за Ольгу Сумскую, чтобы "купить" Тимберлейка: "Брэду звонили?". Лариса Хапуга появилась спустя полгода после пропажи и предстала вместе с Ольгой Сумской

Також Знай писав, наречений Олександр Волошин на операційному столі змусив понервувати Анну Трінчер: "Обрізання - не смертельно"

Раніше Знай повідомляв, хірург Анни Трінчер "накричав" на неї через нові груди: "Такі ж огидні, як у Стужук". Анна Трінчер поділилася невеликою розмовою зі своїм пластичним хірургом, який нагадав їй про серйозність цієї операції