42-річний Максим Чмерковський, який народився в Одесі, тепер є хореографом, україно-американським чемпіоном світу з латинських танців.

Нещодавно він святкував День народження, а взагалі, за все життя, став успішним після імміграції в США. Там він відкрив чотири танцювальні школи, був першовідкривачем романтичного шоу "Холостяк" і суддею останнього сезону "Танці з зірками". Макс часто радує шанувальників будь-якими публікаціями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 740 тисяч осіб. Але ми поговоримо про його участь в "Холостяку" і чому це рішення стало помилкою, за його ж словами в інтерв'ю Маші Єфросиніній.

Макс Чмерковський, фото: Instagram
Макс Чмерковський, фото: Instagram

- Ти з'явився в Україні з проектом "Холостяк", про який ти не любиш говорити і мене попередили всі, у кого є рот в цій студії.

- Ми можемо говорити, неважливо...

Популярні новини зараз
Вже скоро закладуть мир: відомий астролог пояснив, коли закінчиться війна в Україні Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам Неоціненна користь чи гроші на вітер: чи вигідно встановлювати сонячні панелі на балконі
Показати ще

- Ти ж знаєш, що у нас жіноча аудиторія, у каналу. І я не можу про це не заговорити, тому що - перша думка...

- Я не люблю про це говорити з деякими людьми. З вами трохи по-іншому, з тобою, тому що іншого плану інтерв'ю. Я можу тут щось сказати. Є інтерв'ю, які просто-вони люблять плітки.

Макс Чмерковський, фото Знай.uа
Макс Чмерковський, фото Знай.uа

- Що привело тебе в реаліті-шоу такого масштабу і такого рівня. Що з тобою було в цей момент?

- Хто, а не що. Мене вмовили, сказали дуже правильні речі. І до того, як вони домовили - я вже був готовий.

- Що такого вони сказали, що сьогодні, через десять років ти можеш озвучити.

- Вони сказали, що в Україні є проблема - якась кількість дівчат на одного чоловіка. Чоловіки цим користуються, в основному-якісь незрозумілі відносини. Можуть собі дозволити підняти руку, напитися, бла-бла-бла. І хотіли, щоб я був тим чоловіком, який подає приклад того, як це ще може бути. Я хотів показати себе, мрію. З цим я сюди їхав.

- Чи був момент у процесі зйомок, коли ти зрозумів, що все це не так?

- Так, відразу. Я відразу зрозумів, що це величезна помилка. Я не продумав один маленький факт - я не та людина, яка вибирає з жінок.

Нагадаємо, "Холостяк" Алекс Топольський показав, як вміє смажити, чоловіки України в захваті: "Когось із дівчат, чого не я"

Як повідомляв "Знай.ua", "Холостяк" і суддя "Танців з зірками" Макс Чмерковський у день народження зізнався, як "наставив роги": "Я був заручений, у неї - свій бойфренд"

Знай.ua писав, Макс Чмерковський назвав шоу "Холостяк" величезною помилкою, пошкодував що не відмовився: "Я не той, хто вибирає... Тикаю пальцем"