Арсен Мірзоян - неймовірно спортивний український виконавець, який ніколи не забуває, що потрібно сходити на пробіжку, в басейн або зіграти в волейбол.
Про останній ми і поговоримо. Востаннє Арсен показував результати тренування в залі, десь 25-26 грудня. Потім було кілька тижнів перерви і тепер він знову радує користувачів фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальних мережах Instagram і Facebook, де за його життям стежать понад 50 тисяч чоловік.

Арсен Мірзоян, фото з Instagram
Арсен Мірзоян, фото з Instagram

Цього разу він показав, як вони вже встигли відкрити сезон Гри на вулиці.

"Сезон відкритий! Sergh Shepherd спасибі за гру! #пляжнийльвів. Сергію Юрійовичу Щетиніну, зустрічай у Трускавці - хлопці заряджені на перемогу!", - пише Арсен Мірзоян у публікації.

Спортсменів не зупинив ні сніг, ні холод. Видно, який кайф вони отримали під час гри. Людей там було більше двадцяти.

Арсен Мірзоян. Фото: Вгороде
Арсен Мірзоян. Фото: Вгороде
Арсен Мірзоян. Фото: Вгороде

"Ще б на лижах або ковзанах - взагалі була б крутизна Невимовна!", "4-6. 02.2022 I тур Чемпіонату України з волейболу на снігу. Заявляти", - пишуть користувачі в коментарях.

Популярні новини зараз
Українці просять чоловіків призовного віку випускати за кордон - петиція президенту набрала голоси 47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Переодягнені актори в росії "виповзли" на сцену п'яні: подають "прекрасний" приклад дітям Головне за ніч, 21 травня: освідчення в коханні Наді Дорофєєвої, плювок у склянку путіну, виплати в "ДіЯ" і новий кордон з Білоруссю
Показати ще

Нагадаємо, Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна у воду на Водохреща, щоб "змити всі гріхи", але українці не зарахували: "Так ви ж у Єгипті, там тепла"

Як повідомляв "Знай.ua", Арсен Мірзоян вискочив з теплого ліжка Тоні Матвієнко і дав деру: "З розбігу у воду"

Знай.ua писав, Тоня Матвієнко привчила до особливої розкоші свою дочку від Арсена Мірзояна: викликає заздрість