Відома співачка Лоліта Мілявська розповів про ситуацію з одним з її п'ятьох чоловіків, яку порадила не повторювати нікому.

Лоліта Мілявська славиться своїми дзвінкими висловлюваннями щодо тієї чи іншої теми. В одному зі своїх інтерв'ю знаменитість зачепила тему відносин, уривком її висловлювання поділилися в ТікТок на сторінці "max_mara_".

Відомо, що Лоліта Мілявська була одружена п'ять разів, і у всіх шлюбах вона працювала не покладаючи рук, розвиваючи свою кар'єру. Однак, одному з чоловіків це не сильно подобалося і він побажав, щоб Лоліта сиділа вдома і чекала його з роботи.

Лоліта Мілявська, скріншот
Лоліта Мілявська, скріншот

І це незважаючи на те, що за словами співачки, вона буквально його утримувала. Після таких слів співачка відразу ж розірвала з ним стосунки.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський - зять путіна, державний переворот в росії й термінове звернення Азову В Україні організували посівну за всіма правилами війни: з танком навіть на полі ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Справжнє літо почнеться в Україні уже завтра, але не всюди: синоптик Наталія Діденко розповіла, якою буде погода 20 травня
Показати ще

"У нього єдиного хвалимо мозку мені сказати фразу. Людина, яка нічого не заробляла, сиділа на моїй шиї. Тільки він додумався мені сказати: "Ти багато працюєш! Ти повинна сидіти вдома, і чекати чоловіка з вечерею. І він тут же вилетів, з речами в коридор. Це була єдина людина, але він абсолютно не розвинений інтелектом", — розповіла вона.

Лоліта Мілявська, скріншот
Лоліта Мілявська, скріншот

Перший чоловік Лоліти Мілявської актор Олександр Бєляєв, вони були однокурсниками і одружилися в 1984 році. Їх шлюб розпався в 1987. Другим чоловіком Лоліти в 1987 році став Віталій Мілявський, і як розповідала сама співачка він був фіктивним.

Лоліта Мілявська, скріншот
Лоліта Мілявська, скріншот

Третій раз Лоліта вийшла заміж за Олександра Цекало. Їх шлюб проіснував з 1988 по 2000 рік. Метою цього шлюбу було оформити на Цекало дочку Лоліти Єву, зачату від іншого чоловіка. Четвертим чоловіком співачки став Олександр Зарубін, вони одружилися в 2004, а розлучилися в 2009 році. Її п'ятим чоловіком був Дмитро Іванов, вони одружилися в 2010 році і їх відносини проіснували 10 років.