Відома українська співачка та телеведуча Ольга Цибулська показала, як виглядала та який мала колір волосся у різні періоди свого життя.

Кума Дзідзьо Оля Цибульська має чимало шанувальників, саме тому зірка намагається часто тішити їх новими фото, відео чи просто цікавими подробицями з особистого та професійного життя на своїй сторінці у соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 770 тисяч осіб.

Фото зі сторінки Олі Цибульської
Фото зі сторінки Олі Цибульської

Цього разу співачка вирішила поділитися архівними кадрами та показати, який мала вигляд у різні періоди життя. Три опубліковані світлини показують, як змінювалася зовнішність знаменитої артистки. На першому фото вона усміхнена позує джинсовій куртці. Тоді співачка мала довге волосся темного кольору.

Фото зі сторінки Олі Цибульської
Фото зі сторінки Олі Цибульської

На другій світлині майбутня зірка позує з телефоном у коротеньких шортиках. Тут її волосся вже трішки коротше та експерименти з кольором не закінчилися і тепер воно набуло бордового відтінку. На третій світлині Оля Цибульська позує з котиком, тут її волосся найкоротше з усіх трьох варіантів і має темно-русявий відтінок.

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Ці світлини Оля Цибульська вирішила проілюструвати зворушливим віршем:

Хто ти серед тисяч імен? ⠀
Хто? Серед тисяч історій.⠀
Хто? Повноводна ріка ? ⠀
Дощ? Чи обламані гори? ⠀

Світ звихнувся уже давно ⠀
Я у очі йому сміюся ⠀
Хоче взяти мене в кулак ⠀
Я тікаю, я не даюся🐈‍⬛⠀

Дикий вітер зриває дах…⠀
Натискає болючі ноти ⠀
Він волає: подай хоч знак..⠀
Розкажи мені: хто ти? ⠀
Хто ти?

Популярні новини зараз
"За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться" Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати
Показати ще