Для всіх українців, які всією душею вболівають за наших спортсменів, представників Олімпійської збірної в Пекіні, з'явилися вельми сумні новини. Справа в тому, що другий день Зимової Олімпіади приніс невтішні новини – фігуристи достроково завершили змагання.

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

Українські спортсмени на Олімпіаді в Пекіні, фото: Facebook

У командному турнірі наша команда посіла останнє, 10 місце і отримала 8 балів. Анастасія Шаботова в жіночому одиночному катанні посіла 7-е місце, а Софія Голіченко та Артем Даренський показали 9-й результат у короткій парній спортивній програмі.

Світло відключатимуть на 6 годин, а про опалення взимку і не мрійте: українців серйозно попередили Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей

Максим Нікітін і Олександра Назарова (яка, до речі, несла прапор на церемонії відкриття) зайняли 9-у позицію серед танцювальних пар. Крім того, лижник Руслан Перехода провалив старт гонки, зайнявши 64-е місце.

Варто також нагадати нашим читачам, що суперкомп'ютер назвав країну, яка найімовірніше виграє в зимових Олімпійських іграх-2022, а також оцінив шанси України.

Йдеться про суперкомп'ютер статистичної компанії Gracenote, якому вдалося спрогнозувати підсумковий медальний залік зимовій Олімпіаді, яка цього разу проходить в Китаї.

Аналітики прийшли до думки, що абсолютна першість в медальному заліку буде у Норвегії - 44 медалі, і великий відрив від конкурентів.

Раніше повідомляли, Україна програла Росії на Євро-2022 з футзалу в півфіналі: незабитий пенальті дав про себе знати.

Як повідомляв Знай.uа, за "золото" 3,5 млн грн, а за "срібло" 80 тисяч: скільки отримають українці за медалі на Олімпійських іграх-2022.

Знай.uа писав, Олімпіада - 2022 у Пекіні: суперкомп'ютер оцінив шанси України і назвав переможця.