Україна досі не має медалей, проте є певні успіхи. Про це повідомляє телеграм-портал Новини.LIVE.

4 лютого почалися двадцять четверті за рахунком зимові Олімпійські ігри в Пекіні, а також у містах Чжанцзякоу і Яньціне. Вони триватимуть до двадцятого лютого і в ньому розіграється сто дев'ять комплектів медалей з зимових видів спорту.

Українські спортсмени на Олімпіаді в Пекіні, фото: Facebook
Українські спортсмени на Олімпіаді в Пекіні, фото: Facebook

До 8 лютого українська збірна залишається без медалей. Гірськолижник Іван Ковбаснюк показав найкращий результат для України в супергіганті за останні чотири Олімпіади. Він зайняв 32-у позицію.

Популярні новини зараз
2 520 гривень усім охочим: як березнева індексація змінила розмір "стандартної" пенсії Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще

Крім цього, український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував вісімнадцятим, що є найкращим результатом. А ось беларус Антон Смольський в індивідуальній програмі біатлону завоював срібло.

Також у Нідерландського ковзаняра К'єлда Нойса є успіхи - він встановив новий олімпійський рекорд. Спортсмен подолав дистанцію 1: 43,21 і завоював золото.

Україна на Олімпіаді, фото: вільне джерело
Україна на Олімпіаді, фото: вільне джерело

Нагадавши, лижниця злетіла з траси на Олімпіаді-2022 в Пекіні на величезній швидкості: участь завершено достроково. Американська спортсменка претендувала на призові місця, але була виключена зі змагання

Раніше Знай писав, екстремал пробіг зимовий марафон майже без одягу: підкорив всю Україну по стопах батька і діда. Чоловік став зіркою свого району за регулярні зимові вправи

Також Знай повідомляв, Жан Беленюк дізнався, як" шикують "українські спортсмени на Олімпіаді - 2022 у Пекіні:"у кімнаті +9". В олімпійському Пекіні холодно, про умови розповів український Олімпієць