Один із солістів Kalush Тимофій Музичук був помічений в Москві. Фотографія з'явилася на телеграм-портал Євробачення Україна.

12 лютого в Україні пройшов фінал Нацвідбору на Євробачення. Спільним рішенням журі та глядачів на конкурс поїхала Аліна Паш, яка отримала 15 голосів. Друге місце зайняв колектив Kalush з чотирнадцятьма голосами за і Wellboy, який отримав 13 голосів.

Kalush, фото: Instagram
Kalush, фото: Instagram

При цьому саму Аліну Паш не хотіли пускати. Справа в тому, що співачка в 2015 році відвідувала Російську Федерацію, а також через Москву літала на Кримський півострів, що заборонено робити правилами Нацвідбору.

Популярні новини зараз
Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

Згодом з'явилася інформація, що головний конкурент Аліни Паш колектив Kalush робив подібне. У мережі з'явилася фотографія Тимофія Музичука на тлі Червоної площі в Москві. Передбачається, що він перебував там також у 2015 році.

Сам Музичук підтвердив, що був у Росії, однак у далекому 2013 році, а після 2014 не відвідував територію Російської Федерації.

"У 2013 році я дійсно був в Росії на концерті Михайла Поплавського як масовка просто плескав, не виступав і в цьому році виступав в Краснодарі", - повідомив він.

Нагадаємо, що Україну можуть дискваліфікувати з Євробачення-2022 після скандалу з Аліною Паш: історія з Maruv повторюється

Раніше повідомлялося, що Kalush надали нові докази фальсифікації на Нацвідборі на Євробачення-2022

Також, Євробачення-2022: Нацвідбір підвищив шанси України на перемогу в конкурсі-головні конкуренти Аліни Паш