9 березня - день народження українського поета, прозаїка Тараса Шевченка. На честь цього Юрій Горбунов, Дзідзьо і Ектор Хіменес-Браво присвятили йому свої пости в соцмережі instagram.

Все життя Тарас Шевченко боровся за справедливість, за свободу, точно так як і українці зараз. 9 березня легендарний поет відзначає день Народження і українці не могли не згадати свого величного предка.

Тарас Шевченко, фото: вільне джерело
Тарас Шевченко, фото: вільне джерело

Так, співак Дзідзьо опублікував фото Шевченка і процитував його твір.

"Поховайте та вставайте,
Кайдани порвіте
І ворожою злою кров'ю
Волю окропіте.
І мене в сім'ї великій,
У сім'ї вільній, новій,
Не забудьте пом'янути
Незлим тихим словом", - йдеться в публікації.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети
Показати ще

Екстор Хіменес-Браво також приєднався і привітав з днем народження кобзаря, заявивши, що українці Незламний народ і обов'язково вистоять.

"Український дух Незламний! Українців не подолати при бажанні бути вільними європейцями! Захисники ви творите історію! Україна століттями боролася за незалежність, і бачить Бог, заслуговує щасливої і вільної країни!",- написав він.

Юрій Горбунов також привітав поета і заявив, що українці продовжують боротися за ті цінності, які відстоював він.

"З Днем народження, Кобзар!! Українці продовжують боротися", - написав Горбунов.

Раніше Знай писав, побачення з "привидом" Києва і букет соняшників: Ірина Горова розповіла про що мріє в нинішніх реаліях.

Також ми писали, Руслана закликала Ілона Маска допомогти Україні в боротьбі з російськими окупантами: "Стань рятівником".

Нагадаємо, Віталій Козловський згадав слова Кузьми Скрябіна про війну і зізнався, що був не правий: "Раніше не розумів".