Відомий український телеведучий Володимир Остапчук кумедно потролив Рамзана Кадирова, який напередодні заявив, що його "бійці" мають намір ліквідувати головну загрозу для Росії - Степана Бандеру. Артист посміявся з нього на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.
Днями Рамзан Кадиров в соцмережі цілком серйозно заявив, що він і його бійці мають намір відшукати Степана Бандеру в Україні і ліквідувати його. За його словами він - головна небезпека для всього російського народу. Одне "великий полководець" не врахував - Степан Бандера загинув ще в 1959 році.

Вова Остапчук, фото з Instagram
Вова Остапчук, фото з Instagram

Володимир Остапчук вирішив оригінально потролити Кадирова, який не спромігся перед такою заявою хоча б мінімально ознайомиться з історією.

"Друзі! Прохання не поширювати інформацію про місцезнаходження Степана Андрійовича Бандери", - написав телеведучий.

Популярні новини зараз
Окупанти задкують на свою територію: лізуть далі, щоб не дістали HIMARS Росія закриває важливий договір: ніякої інспекції і новий виток ядерного шантажу 14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти" Рашисти вдарили по своїм містам: ЗСУ цього зробити просто не могли
Показати ще