Переживання і тривога однаково даються взнаки. Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» доктор Комаровський розповів, як бажано спілкуватися з коханою людиною в умовах бойових дій.

Коли жінка чує в трубці рідний голос, вона нібито почувається в безпеці. Але саме рідній людині хочеться розповісти про свої страхи та переживання. Чи варто це робити?

«Якщо ви розмовляєте з коханою людиною, яка зараз захищає країну, не розповідайте їй про те, як вам нелегко, – порадив Євген Комаровський. – Тому що вашому чоловікові стає ще важче».

За словами експерта програми «Ранок з Україною», найскладніше для чоловіка – розуміння, що він нічого не може зробити в скрутній ситуації. Тому ненависть до ворога, яка і так вже є, починає домінувати над здоровим глуздом. А коли накривають емоції, в такому стані людина часто приймає неправильні рішення.

«Тому давайте залишимо скарги на той час, коли ми переможемо. Якщо ваш чоловік на фронті –ваші ридання в розмові з ним – це додатковий фактор ризику для його життя, – пояснив доктор Комаровський в інтерв'ю для каналу «Україна». – Як би вам не було важко, кажіть, що у вас все добре: є, що їсти, у вас є дах над головою, ліки».

Популярні новини зараз
Лукашенко не жилець на білому світі так само, як і путін, - астролог Влад Росс Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко"
Показати ще

Експерт сказав, що залишатися спокійною, посміхатися та не змушувати коханого чоловіка переживати за вас – це ідеальний варіант допомоги. Сказати, що ви чекаєте його додому з перемогою – найважливіше, що необхідно почути чоловікові в бойових умовах.