Відома українська телеведуча Ольга Фреймут показала, як росіяни ставляться до українців і української символіки.

Відповідним відео з жінкою, яка люто висловилася про все українське Ольга Фреймут поділилася на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Росіянка розкидала українську символіку, і це дуже розлютило дівчину, тому між ними вибухнув конфлікт. Дівчина просила її піти, але та не могла ніяк заспокоїться.

Скрін з instagram Фреймут
Скрін з instagram Фреймут

"Символіка українська? Фашистська ти маєш на увазі? Ви ж фашисти тухлі, брудні, які вийшли з російського народу. Що ти записуєш мене. Дурочка, мені 70 років, а ти мене записуєш", — люто висловилася жінка.

Популярні новини зараз
Боєць ЗСУ, якому розірвало руку і ногу, закликає мститися росіянам за будь-яку ціну: "Їб*ште, бл*дь, як в останній день!" Майже всі чоловіки та більшість жінок підуть на війну: Сергій Братчук звернувся до українців Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями
Показати ще

Далі жінка почала ображати дівчину, і навіть почала називати її страшною. Також не обійшлося без погроз на її адресу.

Скрін з instagram Фреймут
Скрін з instagram Фреймут

"Ти страшна, ти така страшна як мавпа. Я доросла тітка, а ти все життя будеш нещасна, злиденна, брудна. Ось в цих кросівках дешевих ходити, і нікуди ти звідси не зрушиш. Так, а у мене плащ ось за 25 тисяч, і косинка, і сумка. Ти навіть не приставляєш, що я з тобою зроблю, у мене така сила є. Ось ця страшильна в рожевій брудній шапці, ти просто згниєш", - зазначила вона.

Нагадавши, Оля Фреймут повідомила про велику втрату через напад російських окупантів: "ми не пробачимо"

Раніше Знай писав, Оля Фреймут показала 84-річну дитину Другої світової, яка врятувала сім'ю від війни: "ховалися в підвалі"

Також Знай повідомляв, Оля Фреймут написала несамовитий "лист до себе в еміграції": "Пам'ятай, ти-Українка"