З початку війни багато українців залишилися без даху над головою. Це відбувається не тільки тому, що наші співгромадяни змушені бігти в безпечні місця. А ще й тому, що армія рф просто знищує будинки.

Також українці зіткнулися з тим, що російська армія виламує двері в будь-яке приміщення і "призначає" його своїм тимчасовим житлом. Логічно, що після себе вони залишають бардак і розруху. Вже відомо багато випадків, коли рашисти навіть не знали, як користуватись звичайним унітазом.

З випадком вторгнення в свій будинок зіткнулася і народна артистка України Ірина Білик. Про це вона розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Ірина Білик, фото: Instagram
Ірина Білик, фото: Instagram

"Сьогодні мені важко співати... моє серце плаче і співчуває всім, хто постраждав в ці жахливі дні, важкий біль в душі не дає спокою
Моя сім'я теж зазнала невимовних болю від того, що в моєму будинку майже місяць жили рашисти..на сьогоднішній день мені нікуди повернутися" - з жалістю повідомляє колишня Діми Коляденка.

Популярні новини зараз
У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив" Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли"
Показати ще

У коментарях небайдужі українці почали заспокоювати хрещену Аліни Гросу:

"Іра, співчуваю вам. Всім потрібно триматися, все буде добре!", "Це дуже велике горе для всіх нас. Ірочка тримайтеся ми з вами", "Ірочка, дуже шкода. Добре, що можна поділитися і підтримати один одного. У такий страшний час це потрібно.", "Дуже шкода, що вам нікуди повернутися. Будемо сподіватися, що це все скоро закінчиться. Тримайтеся, моя дорога", "Як це важко усвідомити, що попереднє наше мирне спокійне життя зруйноване покидьками, вбивцями..... Ми сильні, ми вистоїмо"...

Скріншот коментарів під постом Ірини Білик
Скріншот коментарів під постом Ірини Білик

Нагадаємо, що Ірина Білик, Катерина Кухар та Наталія Могилевська віддали шану тим, хто щодня допомагає людям.

Раніше ми повідомляли, що Ірина Білик назвала 3 знакових слова для українців.

Також стало відомо, що Ірина Білик показала росіянам кадри зруйнованих українських міст, прокидаємося під звуки сирени.