Відома хореограф, суддя популярного шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар показала, як відзначила свій професійний день.

Зірка, разом з чоловіком Олександром Стояновим танцює на міжнародних сценах, щоб зібрати більше грошей та підтримати українську армію. У сторіс в Instagram Катерина зазначила, що торік лише вітали з днем танцю колег, а тепер танець підтримує Україну на міжнародних сценах.

Катерина Кухар. Фото: Instagram
Катерина Кухар. Фото: Instagram

"Ще рік тому ми вітали всіх з Всесвітнім днем танцю, а сьогодні танець підтримує Україну на міжнародних сценах в кульках".

Катерина Кухар. Фото: Instagram
Катерина Кухар. Фото: Instagram

Популярні новини зараз
Ольга Сумська із сумом в очах розповіла про подію, що трапилась вперше з початку війни: "А відчуття таке, наче вчора" Тарологиня Людмила Хомутовська сказала, що стане знаком кінця війни, загибель неминуча: "Починаючи з 190 дня" Лукашенко заявив, що Україна – монстр, створений Західною Європою з "долею" нацистської Німеччини, а потім виправдав друга путіна Коля Сєрга з "Орла та Решки" розповів про розрив стосунків з Регіною Тодоренко: "Таких людей треба позбавляти українського громадянства"
Показати ще

Також Катерина Кухар також повідомила, що її концерт відвідав Король Норвегії. У квітні разом з балетною трупою "Grand Kyiv Ballet" вони проводять благодійний "Тур солідарності" і у кожному із 16 міст Норвегії, залишаємо частинку того, що відчувають зараз українці.

Катерина Кухар. Фото: Instagram
Катерина Кухар. Фото: Instagram

Нещодавно зірка підказала українцям, які поїхали біженцями до Норвегії, які кроки треба зробити, щоб поліпшити свій стан, отримати житло, відвідувати безкоштовні курси, та фінансову підтримку.

Нагадаємо, раніше телеведуча та зірка програми "Світське життя" Катерина Осадча порівняла президента Володимира Зеленського з Вінстоном Черчиллем.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Маша Распутіна, яка відвідувала Квартал та Зеленського відмовилася від України, підтримавши путіна.

Також "Знай.ua" писав, що українська Роксолана Ольга Сумська не знайшла в собі сил мовчати про нахабство і нікчемність російської армії.