Ксенія Мішина - головна героїня першого сезону романтичного шоу "Холостячка", в ході якого переможцем став Олександр Еллерт.

Їм не вдалося побудувати спільне майбутнє, у кожного з них є дитина від минулих відносин і зараз Ксенія, до вже минулого Дня Матері написала публікацію, показавши свого красеня на знімку.

Ксенія Мішина. Фото: Instagram
Ксенія Мішина. Фото: Instagram

"Я не знаю, що може бути сильніше мамину любов, захист, сміливість. Мами нашої країни відчайдушно борються за життя і майбутнє своїх дітей. Мільйони мам нашої країни не поруч зі своїми чоловіками. Хтось на території України під постійною загрозою життю, хтось за кордоном в повній невідомості, але все з однаковими страхами і молитвами за майбутнє своєї країни", - пише Ксенія Мішина в публікації.

Згодом вона написала, що в поточному році День Матері особливий. Ксенія захотіла подякувати кожній жінці, що має дитину - за велич, за міцність, мужність, терпіння і ніжність.

Популярні новини зараз
Частина німців не втратила ілюзій щодо путіна, думають, що росії бракує територій Окупанти обрали наступну цiль для наступу на Донбас, ЗСУ вже відбили декілька атак Велику брехню Тіни Кароль розкрили, це все несправжнє: "Я завжди думала, як вона зробила таке" Головні новини за 6 липня: нова ціна борщу, "скасування" війни від Лободи та порятунок "Махача" з полону
Показати ще

Ксенія Мішина. Фото: Youtube
Ксенія Мішина. Фото: Youtube

Жінки є всесильною любов'ю і нескінченною опорою, щоб залишатися джерелом натхнення в кожній родині.

Нагадаємо, українці влаштували Олександру Еллерту "прочуханку" за використання російської мови: "Не розумію ні слова"

Як повідомляв "Знай.ua", Мішина відвела сина в музей тортур і показала, що б зробила зі своїм кривдником

Знай.ua писав, переможець "Холостячки" Задворний нагадав українцям, чому Тиньков не герой: "Ще 33 терміни..."