Після початку повномашстабної війни багато українців ловили себе на думці, що вони ненавидять росіян. Часто бувало і так, що нам було ніяково за такі думки, адже зрадницьке "не всі там такі погані" іноді проскакувало.

Це й не дивно, адже українці -добра нація, яка завжди намагається шукати щось хороше навіть у наших сусідах.

Український телеведучий Григорій Решетник переконаний, що з людьми котрих зомбували 30 років, вчили ненавидіти українців, які прийшли вбивати нас, ґвалтувати наших дітей, які хочуть крові - нам нема про що з ними говорити.

Цими думками він поділився в інтерв'ю проєкту "Розмова".

Григорій Решетник, фото з instagram
Григорій Решетник, фото з instagram

Популярні новини зараз
За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

"Я не хочу зараз емоційно давати оцінки, але вони приречені. Я хочу, щоб вони здохли, щоб вони згнили з голоду, щоб ця територія просто була стерта і щоб ось ті кадри з Маріуполя, з Бучі, з Ірпеня... Я хочу побачити такими Москву, Пітер і всю російську землю"- транслює думки багатьох українців ведучий шоу "Холостяк".

Ця війна навіть дала поштовх Гриші писати вірші, і вірші якраз про такі побажання всьому російському народу, щоб вони були знищені, як нація.

"Ті люди, які вболівають за Україну і називають речі своїми іменами, у них є ще шанс. Який мовчать - без шансів. Якщо ти сказав, все, крапка. Якщо ти промовчав... Все. Шанс був у перші дні, перший місяць. Далі на колінах, століттями, але воно нам не потрібно. Ми не хочемо розмовляти, ми хочемо відбудувати свою країну",- уклав Решетник.

Нагадаємо, що Григорій Решетник виїхав до Польщі з дружиною Христиною та малюками, щоб трохи відпочити.

Раніше ми повідомляли, що дружина Григорія Решетника зізналася, що не дає їй впасти в депресію під час війни.