Відомий український письменник та лідер гурту "Жадан і Собаки" Сергій Жадан попросив допомоги в українців, звернувши їхню увагу на дуже важливий проєкт, який допоможе Україні перемогти російських загарбників і тим самим - величезне зло у світі.

Про це йдеться у його новому дописі на офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Друзі, Міністерство культури запустило ось такий проект. Як на мене - важливий і своєчасним. Буду вдячний за долучення та поширення. І Бережіть себе!", - йдеться у повідомленні письменника. Сергій Жадан

Сергій Жадан, фото: facebook.com/serhiy.zhadan
Сергій Жадан, фото: facebook.com/serhiy.zhadan

"Наразі увага всього світу прикута до України. Саме тут відбуваються події, які визначать подальшу історію людства. Хто переможе: Україна чи Росія, Демократичний Світ або Тоталітарний Режим, Добро чи Зло? Відтепер, кожен громадянин будь-якої країни може особисто слідкувати за перебігом російсько-української війни, отримуючи правдиву інформацію безпосередньо від тисяч українців, які стали свідками трагічних, але водночас героїчних подій.", - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
ЗСУ атакували військові бази окупантів у Мелітополі, не матимуть чим воювати: "Колаборанти бояться виходити на роботу" Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя" Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Як розповів Сергій Жадан, саме з цією метою запрацював Міжнародний проєкт #МояВійна – це "Живий Щоденник" реальних історій про війну, які пишуть звичайні українці, які вимушено опинились в епіцентрі подій.

Війна в Україні. Фото: скрін youtube
Війна в Україні. Фото: скрін youtube

На порталі проєкту за досить короткий час ’явились понад 2 700 історій, які зібрали понад 4 млн переглядів. Історії українців перекладені на 74 мови.

"Проєкт ініціювали Міністерство культури та інформаційної політики України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія "Totonis". Тож дивіться, долучайтесь, діліться - mywar.mkip.gov.ua Світ має почути та побачити правду", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Сергій Жадан помітив моторошну деталь у визволеному з-під російської окупації селищі: "Це дивне відчуття"

Також ми писали, Сергій Жадан вдарить по "рускому міру" разом з Укрзалізницею: "На зв'язку від початку війни"

Нагадаємо, Анастасія Приходько зізналася, чи шкодує, що виступала за росію на Євробаченні: "Моя умова була..."