Відома українська співачка Наталя Могилевська зізналася про тяжку втрату родича на війні. У артистки загинув дядько у Маріуполі.

Про це знаменита артистка розповіла у проекті "Голоси Мирних".

Наталя Могилевська зізналася, що для неї війна розпочалася не 24 лютого цього року, а ще у 2014 році. Саме тоді вона вирішила, що більше не перетне кордон з росією.

"Для мене війна розпочалася у 2014 році, і з тієї секунди коли російський солдат ступив з війною на нашу землю, я не перетнула жодного разу кордон з росією. Я жодного разу не була в росії з концертами, тому що я зрозуміла, що це війна, коли забрали Крим, коли прийшли на Донбас", - зазначила вона.

Скріншот допису Наталі Могилевської
Скріншот допису Наталі Могилевської

Популярні новини зараз
Платіжки будуть із "сюрпризом": українцям двічі поспіль підвищили тариф 500 грн на місяць: ПриватБанк нарахує бонус на карти українців, кому пощастить "Таємні пасажири" заполонили громадський транспорт: хто вони і навіщо їздять сюди-туди Літнім українцям допоможуть копійчиною: виплатять по 10 800 грн на руки
Показати ще

Наталя Могилевська зізналася, що через війну втратила свого дядька. Це стало справжнім ударом для співачки, адже вона вважала його своєю родиною і була дуже близька з ним.

"Мою родину торкнулася Маріупольська історія. Я втратила дядю. Це була моя сім'я, тому що дуже рано пішов мій тато, коли мені було ще 19, далі я втратила маму. В мене немає родини, немає дітей, і єдина родина де я могла відчувати себе дитиною це була родина в Маріуполі", - зізналася Могилевська.

Нагадаємо, Наталія Могилевська звернулася до світу, благаючи про допомогу для захисників Маріуполя: "Почуйте голоси"

Раніше Знай повідомляв, Наталія Могилевська заспівала в несподіваному дуеті зі справжнім талантом: "Моя зірка"

Також Знай писав, Наталія Могилевська розповіла Олександрі Кучеренко, як захитався трон під президентом: "Люди відчули свободу"