Український продюсер і режисер Нателла Крапівіна найбільш відома як "експредставниця" Світлани Лободи, творець "Орла і Решки" і продакшн-студії TeenSpirit.

Зараз вона поділилася селфі-фотографією і кількома думками з посмішкою на обличчі. Нателла, за її ж словами, вчиться заноко посміхатися. Бо є для цього приводи.

Світлана Лобода і Нателла Крапівіна, фото: росЗМІial
Світлана Лобода і Нателла Крапівіна, фото: росЗМІial

"І звичайно люди, ті що поруч. Взагалі, дивно як швидко світ очистився від усього фальшивого, від сурогату, від скверни. Конформісти були і будуть. Лицарі без страху і докору теж. Тепер всіх знаєш по іменах. Ніяких двозначностей. І та історія, яку сьогодні пишуть на скрижалях наших життів, стане найновішим заповітом і визначить майбутнє наших дітей. І зовсім ще недавно, мене страшно лякав його образ", - пише Нателла Крапівіна в публікації.

Світлана Лобода і Нателла Крапівіна, фото з Instagram
Світлана Лобода і Нателла Крапівіна, фото з Instagram

Популярні новини зараз
Тіна Кароль побувала в Україні, але її вже "зустріли" за кордоном: "Яка ж ти..." Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини Американки збудилися від Зеленського, побачивши його "базуки" з голим торсом: "Є все, чого немає у путіна" В Україні різко подорожчали цукор та соняшникова олія: які ціни на популярні товари у супермаркетах
Показати ще

Однак тепер все змінилося - страху більше немає. Бо добро, звичайно ж, завжди перемагає. І Нателла тепер остаточно усвідомила, в чому істинний сенс такого почуття як любов.

Нагадаємо, Світлана Лобода повернулася в Україну і видала, що про неї говорять інші: "Не така страшна..."

Як повідомляв "Знай.ua", експродюсер Лободи Нателла Крапівіна втрутилася в скандал з переможницею "Міс Україна-Всесвіт": "Ну що за вульгарна"

Знай.ua писав, Світлана Лобода згадала голодне дитинство, сім'я жила за межею бідності: "Ні ляльок, ні одягу"