Канадський і український шеф-кухар і бізнесмен Ектор Хіменес-Браво зізнався, що побував у багатьох країнах світу, але найбільше його притягує Україна. Про це він розповів на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Ектор Хіменес-Браво заявив, що об'їздив десятки країн, але найбільше йому подобається Україна, яка Незрівнянна навіть з Мальдівськими островами або його рідною Колумбією.

Ектор Хіменес-Браво. Фото: скрін youtube
Ектор Хіменес-Браво. Фото: скрін youtube

"Україна-красуня! Я відвідав за своє життя понад 50 країн. З красою України не зрівняється ні Колумбія, ні Домінікана, ні навіть Мальдівські острови",- зізнався шеф-кухар.

Ектор Хіменес-Браво припустив, що саме через красу в Україну вторглися російські окупанти, які не можуть навести порядок і жити добре в своїй країні.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський "вигнав" Путіна з бункера, мобілізація жінок в Україні та ридання російських окупантів Окупанти у Херсоні почали здійснювати "натуральний обмін" продуктів, повернули Радянський Союз ЗСУ підійшли максимально близько до Херсона, всього кілометр до передмістя та кілька тижнів до перемоги Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

"Саме тому орки хочуть захопити нашу країну. У себе порядок не вміють наводити, ось і лізуть на чужу територію. Рівняють нашу красу своїми ракетами і танками. Гнила Росія, гнилі політики - ми не віддамо цю красу! І помстимося за наших людей!",- зазначив Ектор.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Дмитро Карпачов підказав, як підтримати чоловіка, який втратив кінцівку і що робити випускникам, чиї мрії зруйнувалися через війну.

Також ми інформували, Ірина Федишин закликає забути нуль балів Польщі на Євробаченні і називає це провокацією і спробою посварити людей.

Крім того, наш портал повідомляв, Надя Мейхер взяла "під крильце" постраждалих у війні дітей з Маріуполя - закликає українців не бути байдужими: "Нас багато".