Василь Байдак - відомий український комік, резидент інародний театр абсурду "Воробушек", з яким виступав у "Лізі сміху".

Зараз хлопець виступив зі стендапом і розповів про те, як повертався до Києва, як жартував над батьком 24 лютого при початку повномасштабного вторгнення рашистів в нашу країну і те, як доводилося спілкуватися з родичами за поребриком.

Василь Байдак, фото: Instagram
Василь Байдак, фото: Instagram

— Тітка з Пітера рідна через 5 днів написала в Viber: "Не виходьте з дому". Я такий - що, в сенсі... мені здається, що навіть якщо буде ядерний удар по Києву, вона напише: "Васенька, на балконі сьогодні небезпечненько. Краще не виходьте". Ви всі, напевно, з цим стикалися. Проходить 2 тижні і мамі на Viber мій двоюрідний брат з Пітера надсилає картинку - прапор росії перекреслений і потім видаляє. І ми такі-так, брат наш! Потім ми зрозуміли, що він бухой кинув цю картинку, і це... але я думаю, ну ось як так, щоб брат був розумним, а зараз став тупим. Де ця грань?

Василь Байдак, фото: Instagram
Василь Байдак, фото: Instagram

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Олена Зеленська не стримала емоцій через вбитих росією українських дітей: до болю зворушливі кадри підкорили мережу Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

— Я начитався проекту від Кацуріна, може ви чули про це, де він дзвонив татові в Крим, який був повністю прогнилий пропагандою. І він буквально за кілька тижнів телефонних розмов зумів перетягнути його на бік добра. Я думаю, я теж зможу перетягнути брата на бік добра. Я думаю 5 днів, тиждень, скільки потрібно, стільки і буду з братом спілкуватися. 5 хвилин - посилаю його нахр*н і більше... це неможливо.

Нагадаємо, Слава Дьомін обімлів, коли побачив експерименти із зовнішністю Валика Міхієнка з "Ліги сміху": "Так, все"

Як повідомляв "Знай.ua", друг Кошового з "Кварталу 95" похвалився, скільки відправив грошей ЗСУ за допомогою українців: "Ми з пацанами..."

Знай.ua писав, Ігор Ласточкін "перекваліфікувався" в будівельника, щоб допомогти українцям: "У кожного свій фронт"