Війна, яку розпочала росія на території нашої держави, змусила багатьох українців стати внутрішніми переселенцями або навіть покинути рідну країну.

Хтось планує відсидітись і повернутись додому, але також є і ті, хто вже хоче осісти закордоном, вибудовує своє життя в іншій країні та не планує повернення до України.

Біженці. Фото: YouTube
Біженці. Фото: YouTube

Нещодавно Григорій Решетник разом з родиною вирушив до Варшави та Праги з надважливою місією – участю у благодійних заходах задля підтримки України. Зібрані кошти організатори передають на потреби ЗСУ. Ведучий "Неймовірної правди про українців" та нового проєкту СТБ "Як ти? З Григорієм Решетником" – відповів на звинувачення хейтерів щодо виїзду за кордон та пояснив, чому він з родиною не планує залишати Україну.

Григорій Решетник. Фото: Instagram
Григорій Решетник. Фото: Instagram

Популярні новини зараз
Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів ПриватБанк спростив популярну послугу: що відомо Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

"По-перше, Решетники ніколи не порушують закон. В Україні у воєнний час багатодітному батькові дозволено виїжджати за кордон з родиною. По-друге, поїздка мала не туристичний характер, а благодійний. У Варшаві та Празі я вів концерти, мета яких – зібрати кошти на потреби ЗСУ. Я працював безкоштовно, без власної вигоди. Моє сумління абсолютно чисте і перед собою, і перед українцями, – аргументує Григорій Решетник. – Якби ми з родиною хотіли виїхати в іншу країну, ми б не сиділи в Україні всі ці три місяці, не переховувались би у бомбосховищах. Наші діти не знали б, що таке сирени та війна. Після благодійного турне ми одразу повертаємось в Україну. Не після перемоги, не через два роки, а зараз. Аби бути разом з українцями. І це принципова позиція Решетник-family".

Григорій Решетник з родиною, фото з Instagram
Григорій Решетник з родиною, фото з Instagram

Ведучий відзначив, що у цей складний час кожному з нас важливо прикладати максимум зусиль, аби наблизити перемогу.

"Я вражений світовою підтримкою. Але хочу, аби вона продовжувалась і надалі. Тільки разом, спільними зусиллями, ми захистимо нашу країну та переможемо", – запевняє Григорій.

Нагадаємо, що Григорій Решетник хоче забрати на шоу "Холостячка" колишню Михайла Заливака.

Раніше ми повідомляли, що Злата Огнєвіч оголиться перед Григорієм Решетником через шоу "Холостячка".

Також стало відомо, що дружина Григорія Решетника показала своїх маленьких патріотів, які пішли стопами Андрія Хливнюка.