Українці пропонують перейменувати вулиці, названі в честь російського письменника Олександра Пушкіна на вулиці американського письменника, знаменитого "короля жахів" Стівена Кінга, який не перестає підтримувати нашу державу у боротьбі проти російських загарбників.

Відповідна електронна петиція вже отримала 778 голосів з 25000 необхідних. Автор петиції Павлова Олена Миколаївна у соцмережах закликала підтримати її.

"Перейменувати вулиці Пушкіна на вулиці Стівена Кінґа — мою петицію опублікували на сайті Президента України, підписуйте, друзі!", - йдеться у повідомленні.

Скріншот: twitter.com/nympha_blin
Скріншот: twitter.com/nympha_blin

Як зазначає ініціаторка петиції, у зв'язку з російською агресією на території України, повномасштабною війною росії проти України, вважаємо важливим перейменувати вулиці, що носять імена класиків російської літератури.

Популярні новини зараз
Коли будуть переговори Володимира Зеленського та путіна, дата майже на межі: "Ситуація безвихідна" Гордон розкрив головну "таємницю" пропагандистки Скабеєвої, ще й роман із Соловйовим приписав: "У них кохання" Відпустка в Єгипті скасовується: акула в Хургаді напала на туристів, дівчина залишилася без ноги та руки Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова
Показати ще

"Пропоную перейменувати вулиці Пушкіна в українських містах на вулиці Стівена Кінга — сучасного письменника світового значення, що підтримав Україну в її боротьбі проти навали загарбника.", - пише автор петиції. Текст петиції

Скріншот: petition.president.gov.ua
Скріншот: petition.president.gov.ua

Нагадаємо, американський письменник Стівен Кінг став на бік українців з пам'ятною футболкою: "Я підтримую..."

Також ми писали, майстер жахів Стівен Кінг висловив підтримку Україні і закликав світових лідерів до рішучої дії: "Правильний вчинок"

Нагадаємо, "Він розповів б про пекельну долю" – Стівен Кінг заговорив про написання книги про серійного вбивцю