Журналістка ТСН Олена Гущик показала, що роблять ведучі "Єдиних новин" Марічка Падалко та Руслан Шаріпов перед випуском.

Відео настільки сподобалось, Марічці, що ведуча розмістила його у себе в сторіс Instagram.

Марічка Падалко та Руслан Шаріпов у студії. Фото: скрин відео

Перше відео журналістка підписала так: "Я вам зараз показу, що роблять ведучі за кілька хвилин до ефіру".

А за кілька хвилин до ефіру гример причепурив Марічку, яка сиділа за столом у червоному вбрані.

Популярні новини зараз
Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро Заочне протистояння закінчилося? Посол України в Німеччині Андрій Мельник планує вибачитися перед Шольцем за "ліверну ковбасу" Ціни на популярну крупу зміняться: до чого потрібно бути готовими українцям
Показати ще

Марічка Падалко у студії. Фото: скрин відео

Олена зауважила, що Марічці личить червоний, а потім додала, що їй личить і зелений, і блакитний. Як видно із запису, Падалко не була налаштована на веселий лад, проте зауважила: "Проте Руслану все личить." Її колега Руслан Шаріпов теж сидів у студії за столом та готувався до ефіру. На ньому був світло сірий піджак та блакитна сорочка.

Руслан відповів Марічці, що просто в нього сорочка випрасована. Марічка спитала, хто прасував? Руслан спочатку спитав дозвіл у голосу за кадром: "можна я скажу?". Мабуть, не хотів говорити, а що як це стане несподіванкою для присутніх. А потім відповів: "Оленка".

Зазначимо, що Шаріпов не тільки ведучий, він ще креативний продюсер та сценарист 1+1 media.

Оленка, які не видно було в кадрі, попросила, щоб він її похвалив, після цього настрій у всіх присутніх у студії піднявся. Ось так у непрості часи готуються новини.

Нагадаємо, ведуча 1+1 Марічка Падалко показала як виросла її старша донька: "Мамина копія".

До слова, Соломія Вітвіцька у розкішному зеленому підкорила серця українців: "Шедевр".

Раніше ми писали, що Jerry Heil згадала український хіт "Черемшина", як Хливнюк "Червону калину": "Співали бабуся, тітка й мама".